AGERGAARD

AkeBoose jest firmą inżynierską nastawioną na rozwój. Specjalizujemy się w komponentach maszyn i systemów, które nakładają ciecz na podłoże. Koncentrujemy się tradycyjnie na fleksograficznym i wklęsłodrukowym przemyśle drukarskim i opakowaniowym, dla których opracowujemy i budujemy systemy nakładania i dostarczania farb drukarskich i powłok. Asortyment produktów AkeBoose obejmuje systemy komór raklowych, systemy dostarczania i przenoszenia farb, a także uchwyty listew raklowych wklęsłodrukowych wraz z odpowiednimi raklami.

 

W ostatnich latach coraz częściej opracowujemy również specjalne rozwiązania do przetwarzania lub nakładania mediów płynnych, takich jak na przykład nadtlenek wodoru, wodorotlenek sodu lub związki grafitu.

https://akeboose.com/

BOBST

Bobst to czołowy dostawca wysokiej jakości sprzętu i usług dla producentów opakowań z tektury litej, falistej oraz folii. Firma została założona przez Josepha Bobsta w 1890 r. w Lozannie, w Szwajcarii. Posiada przedstawicielstwa w 50 krajach, zarządza 11 zakładami produkcyjnych w 8 krajach i zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie.
Bobst uważany jest za zaufanego partnera oraz lidera innowacyjności w dziedzinie opakowań z tektury litej i falistej. Dla swoich klientów z tego sektora dostarcza maszyny do druku fleksograficzny zarówno typu inline jak i offline, do kaszerowania w linii, złocenia oraz składarko-sklejarki, automaty sztancujące, wycinarki rotacyjne, a także różnego rodzaju urządzenia peryferyjne.

https://www.bobst.com/plen/

DIGIPRINT PL2

Digiprint.pl istnieje na rynku polskim od 2000 roku.
Digiprint dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań.

Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko.

Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

https://www.digiprint.pl/

HIGHCON

Highcon to dostawca rewolucyjnych, cyfrowych automatów wykrawająco-bigujących, technologii, którą opracował Benny Landa. Producent ten będzie prezentował swoje osiągnięcia w dziedzinie cyfrowego wykrawania w czasie konferencji: Innowacyjne Opakowania – Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych, która odbędzie się dnia 25.03.2015 roku w Warszawie.

Firma Highcon została założona w listopadzie 2009 roku przez Awiwie Ratzmana i Michael Zimmera. Obaj Panowie mają bogate doświadczenie w ogólnie rozumianej poligrafii, lecz obecnie całą swoją uwagę skupili na druku cyfrowym i jego wykończeniu. Obaj Założyciele mają za sobą współpracę z takimi firmami, jak HP oraz Indigo NV(technologia opracowana również przez Benny Landa), gdzie zgłębiali swoją wiedzę i umiejętności.

Highcon ma swoją główną siedzibę w miejscowości Yavne w Izraelu. Na co dzień pracuje tam sztab wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy ciągle starają się wdrażać nowe technologie i ulepszać te obecne. Efektem działań tych ludzi jest unikalny system DART(Digital Adhesive Rule Technology), umożliwiający cyfrowe wykrawanie i bigowanie. Jedną z największych korzyści wynikających z maszyn Highcon Euclid jest niespotykanie krótki czas narządu pracy.

https://www.highcon.net/

KOENIG-BAUER

Koenig & Bauer jest najstarszym producentem maszyn drukujących na świecie. Od ponad 200 lat jesteśmy partnerem dla przemysłu poligraficznego, poszukując coraz to nowszych, wydajniejszych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla druku. Dzięki szerokiej gamie produktów firma Koenig & Bauer odnosi sukcesy w wielu segmentach rynku; takich jak maszyny arkuszowe, zwojowe, maszyny do druku banknotów i papierów wartościowych, maszyny do druku fleksograficznego, maszyny do dekoracji korpusów szklanych i druku na blasze.

 

Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o. jest przedstawicielem należącym w 100% do grupy Koenig & Bauer. Odpowiadamy za sprzedaż offsetowych maszyn arkuszowych i zwojowych maszyn fleksograficznych włącznie z serwisem i usługą posprzedażową zawierającą szkolenia, konserwację instalację oraz relokację.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim maszyn wąskowstęgowych firmy Nilpeter.

https://pl.koenig-bauer.com/pl/

NESTRO

NESTRO od ponad 40 lat zajmuje się tworzeniem kompleksowych ekoinnowacyjnych systemów odpylania pyłów oraz odprowadzania odpadów z maszyn produkcyjnych w systemie pod klucz. Firma Nestro dostarcza swoje rozwiązania do klientów na całym świecie. Szereg biur projektowo – konstrukcyjnych umożliwia opracowanie rozwiązania „szytego na miarę” czyli idealnie dopasowanego do potrzeb klienta. Zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i na Węgrzech zapewniają terminowe i kompleksowe wykonanie zaprojektowanych instalacji. Ekoinnowacyjne rozwiązania NESTRO w projektowanych systemach znalazły niedawno uznanie na Ogólnopolskim Konkursie „Liderzy Zrównoważonego Rozwoju” organizowanym w Warszawie przez Forbes i PwC. Do rozwiązań tych zalicza się: zmniejszenie wykorzystania energii, redukcja negatywnego oddziaływania środowiskowego dotychczasowych rozwiązań, zapobieganie dalszemu obciążaniu środowiska, eliminacja pojęcia odpadu, poprawa jakości powietrza w otoczeniu. Firma NESTRO otrzymała zaszczytne wyróżnienie w tym konkursie i znalazła się wśród takich nagrodzonych firm, jak: PHILIPS, Saint-Gobain, SAMSUNG, CEMEX.

https://nestro.pl/

INTROZAP

Introzap jest wyłącznym przedstawicielem firmy KOLBUS w Polsce od 2001 roku. Dostarcza na polski rynek zaawansowane technologicznie maszyny, produkowane w Niemczech, a dokładniej w Rahden gdzie znajduje się siedziba firmy wraz z fabryką i odlewnią. Poza sprzedażą w zakres działalności wchodzą serwis maszyn firmy KOLBUS oraz doradztwo techniczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny typu „inline” i „offline” do obróbki tektury litej przeznaczone dla drukarń, a także maszyny dla zakładów produkcyjnych wytwarzających opakowania z tektury falistej. Maszyny firmy KOLBUS cieszą się uznaniem klientów na całym świecie od ponad 100 lat. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w introligatorstwie i na rynku opakowań.

https://introzap.pl/

 

LOGOTYPY FIRM

Scanway poprzez umiejętne połącz- enie wiedzy i technologii tworzymy autorskie rozwiązania wizyjne dopasowane pod konkretne potrzeby procesu technologicznego.

Specjalizujemy się w znajdowaniu rozwiązań trudnych i skomplikowanych problemów. Z sukcesami działamy w następujących branżach: automotive, poligraficznej, drzewnej i meblarskiej, farmaceutycznej, spożywczej oraz kosmicznej. Świetnie odnajdujemy się tam gdzie mamy do czynienia z dużymi prędkościami, wysokimi wymaganiami jakościowymi, częstymi przezbrojeniami czy dużą różnorodnością błędów. Jesteśmy doświadczonym zespołem inżynierów, specjalistów z zakresu technologii wizyjnej: optyków, programistów, specjalistów FPGA, mechatroników czy automatyków. W projektach korzystamy z rozwiązań czołowych dostawców komponentów przemysłowych w obszarach wizji 2D, 3D, multi- i hiperspektralnych. Używamy zarówno sprawdzonych bibliotek wizyjnych dostępnych na rynku jak i rozwijamy własne silniki oparte o wiodące technologie IT.

Strona główna

SCORPIO

Scorpio jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu, oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów.
Oferta Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach, odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym takich, jak:
- offset
- fleksografiia i typografia
- introligatornia i produkcja opakowań
- tampondruk i znakowanie laserowe
- druk cyfrowy

https://www.scorpio.com.pl/

SIEGWERK2

Siegwerk to wiodący na rynku międzynarodowym producent farb drukarskich do opakowań. Siedziba firmy znajduje się w pobliżu Kolonii w Niemczech. Dzięki ponad 180-letniemu doświadczeniu Siegwerk posiada dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie wielu technik drukowania. Nasza filozofia "Ink, Heart & Soul" obejmuje to, czego doświadczają nasi klienci każdego dnia.

Siegwerk stworzył globalną sieć produkcji i usług, aby zapewnić partnerom biznesowym to, czego najbardziej potrzebują, niezmiennie dobrą jakość. Podstawowe farby, rozjaśniacze i lakiery są wytwarzane w znormalizowanym procesie.

https://www.siegwerk.com/

HSM

HSM 

https://eu.hsm.eu/pl/

CONGSBERG

Kongsberg Precision Cutting Systems (‘Kongsberg PCS’) delivers the most robust and reliable digital cutting solutions to packaging, signage, display and manufacturing markets worldwide.

By fusing technology and creativity, Kongsberg PCS drives innovation. It enables customers to produce faster, safer, and more efficiently without limiting imagination.

https://www.kongsbergsystems.com/en